Navigace

Obsah

Hlášení MR 16.5.2019

Typ: ostatní
Soukromý vlastník lesů nabízí prodej palivového dřeva, štípaného nebo v délkách, objednávky na tel.773662104.

E.ON Distribuce, a.s., upozorňuje, že z důvodu plánovaných prací na zařízení distribuční soustavy bude v naší obci přerušena dodávka elektrické energie ve středu 29.5.2019 v době od 7.30 do 16.00 hod. v části obce řadovky, Nade Mlýnem, Nivky, v Kútě, Za Dráhou, bytovky, nádraží, střed obce u OÚ, u školy a školky. Podrobný seznam čp. je zveřejněn na úřední desce a webových stránkách obce.

Obec Šumice oznamuje, že poplatky za popelnice, kabelovou televizi a psy mohou občané zaplatit hotově v kanceláři OÚ nebo převodem na bankovní účet do konce měsíce června. Číslo účtu naleznete na webových stránkách obce. Po zaplacení je třeba si vyzvednout v kanceláři OÚ novou známku na popelnici.

Klub seniorů Šumice oznamuje všem, kteří se přihlásili v úterý 21.5.2019 na zájezd do Gabčíkova a Dunajské Stredy, že odjezd autobusu je v 5,35 hod. od KD Šumice se zastávkou na Dolním konci.

V pátek 17. května v čase od 9 do 10 hod. se budou prodávat bylinky od otce Pleskače z Brna. V nabídce budou kvalitní bylinné čaje a bylinné sirupy na kašel, na močové cesty, na vysoký tlak, na paměť i na oči, ostropestřecový a rakytníkový olej, kozlíkové tablety, kostivalový gel a gel proti bolesti, na otoky a křečové žíly a bylinný šampon s lopuchem proti vypadávání vlasů. V nabídce bude i velké balení rakytníkového sirupu za výhodnou cenu a další tištěný díl o bylinkách bude zdarma. Prodej bude probíhat z auta na prodejním místě.Vytvořeno: 16. 5. 2019
Poslední aktualizace: 16. 5. 2019 12:23
Autor: