Navigace

Obsah

Hlášení MR 9.3.2021

Typ: ostatní
Pošta Šumice oznamuje, že ve středu 10.3.2021 bude provozovna otevřena až odpoledne od 14.00 do 18.00 hod.

Drůbežárna Prace bude ve čtvrtek 11.3.2021 ve 12:45 hod. prodávat kuřice, slepice ve snášce, krmivo pro nosnice a králíky, vitamínové doplňky a dále pak vykupovat králičí kožky - cena 10 Kč/ks.

Firma 3M kominictví bude v pátek 12.3.2021 provádět v naší obci kontroly a čištění komínů a revize kotlů na tuhá paliva. V případě zájmu volejte na telefonní číslo 777 997 966. Cena za kontrolu a čištění je 300 Kč.

Firma Raciola Uherský Brod s.r.o. přijme prodavačku na zkrácený úvazek do prodejny v Uherském Brodě u autobusového nádraží. Jedná se o hlavní pracovní poměr, 6hodinová pracovní směna. Telefonní kontakt: 604 205 098, emailem můžou zájemci posílat žádost o pracovní místo na personální oddělení hornakova@raciola.cz.

Vážení občané, věnujte pozornost tomuto mimořádnému hlášení! V Šumicích je v současnosti evidováno 21 osob nemocných covidem19. Před 14 dny byly v Šumicích evidované pouze 2 osoby pozitivně testované na covid19, dnes už to je 21 osob a nárůst se zatím nezastavil. Je otázkou, jak se dá zastavit nárůst počtu nemocných covidem19 v naší obci, když řada spoluobčanů musí pracovat a dojíždí za prací do Uherského Brodu a okolí. Nejvíce jsou postiženy obce Suchá Loz, Veletiny, Šumice a Uherský Brod. Chceme-li zastavit nárůst infekce, musíme dodržovat doporučená opatření i v naší obci. Tím je myšleno nošení respirátorů,  roušek  a také omezení skupinových aktivit bez ochrany dýchacích cest.  Pokud je v kontaktu více osob, například při sportu a ve skupině je přenašeč, je velmi pravděpodobné, že dojde k přenosu infekce. V uzavřených veřejných prostorách se zdržujte jen nejnutnější dobu a dodržujte rozestupy. Tím můžete ochránit nejenom sebe, ale i své spoluobčany.  

Obec Šumice oznamuje, že poplatky za odpad, kabelovou televizi a psa na rok 2021 je možné zaplatit hotově v kanceláři OÚ. V současné době upřednostňujeme platbu bankovním převodem. Číslo účtu naleznete na webových stránkách obce. V tomto případě Vám bude štítek na popelnici vhozen do domovní poštovní schránky.


Vytvořeno: 9. 3. 2021
Poslední aktualizace: 9. 3. 2021 15:03
Autor: