Navigace

Obsah

Hlášení MR 8.10.2019

Typ: ostatní
Klub seniorů Šumice zve všechny zájemce o zdravotní cvičení s prvky jógy a cvičení paměti s lektorkou p. Šimčíkovou z Hluku. Cvičení se bude konat vždy ve středu v 17,00 hod. v Kulturním domě v Šumicích. Poplatek je 50,-Kč. Karimatky vezměte sebou.

Misionáři a faráři v Šumicích srdečně zvou naše občany na přednášku o Hondurasu, která se uskuteční dnes v 18,00 hod. v Kulturním domě.

Cirkus Pacific uspořádá v naší obci v úterý 8. 10. 2019 v 17.00 hod. u fotbalového hřiště TJ cirkusový program, ve kterém uvidíte artisty, klauny, vrhače nožů, akrobaty v kopuli stanu, žongléry, ohnivou show a bílého hada. Stan je vytápěn.

Ve středu 9. 10. 2019 v době od 8.00 do 16.00 hod. proběhne v Den otevřených dveří Domova pro seniory Nezdenice. Můžete si prohlédnout prostory domova a seznámit se s jeho provozem.

Oznamujeme občanům, že v době od 7. – 11. 10. 2019 bude provedena úplná uzavírka železničního přejezdu na východním okraji naší obce ve výjezdu na Nezdenice. Důvodem uzavírky je oprava přejezdu. Osobní vozidla a linkové autobusy mají možnost využít objízdné trasy v ulici Nad Mlýnem. Proto žádáme obyvatele ulice Nad Mlýnem, aby neparkovali svá vozidla na vozovce a umožnili plynulý průjezd.

Kominictví Dětský z Prakšic bude tento týden v naší obci provádět kontrolu a čištění komínů na plyn a tuhá paliva. Po vyčištění bude vydána revizní zpráva na 1 rok. Objednávky na tel. 775 619 231.

Besedníci pořádají v neděli 13. října tradiční DRAKIÁDU. Začátek ve 13,00 hod. na kopci u vodárky. Opět proběhne soutěž o nejhezčího ručně vyrobeného draka. Občerstvení je zajištěno. Všichni jste srdečně zváni.

Ve dnech od 9. - 16. 10. 2019, budou v obci probíhat odečty elektroměrů, pro všechny dodavatele energií. V nepřítomnosti můžete zanechat opsaný stav elektroměru na viditelném místě.

Spisovatel Jiří Jilík představí ve čtvrtek 17. října 2019 v 18.00 hod. v Hasoňově chalupě čp. 102 svoji novou knížku "Tajemné stezky Poolšavím cestou králů i špehýřů." V knize jsou popsány zajímavé informace o naší obci a některých událostech. Knihu bude možné zakoupit přímo na místě. Na besedě vystoupí mužský pěvecký sbor BRATŘÍČCI. Jste srdečně zváni.


Vytvořeno: 8. 10. 2019
Poslední aktualizace: 8. 10. 2019 14:22
Autor: