Navigace

Obsah

Poděkování a výzva k pomoci

Typ: ostatní
Poděkování a výzva k pomoci Kuba Lekeš a celá jeho rodina by chtěli moc poděkovat všem kamarádům, sportovcům a dobrovolníkům, kteří se zapsali do registru dárců kostní dřeně. Je moc dobře, že u nás v Šumicích existuje pořád hromada lidí, kteří jsou ochotni obětovat se druhým a pom
Kuba Lekeš a celá jeho rodina by chtěli moc poděkovat všem kamarádům, sportovcům a dobrovolníkům, kteří se zapsali do registru dárců kostní dřeně.
Je moc dobře, že u nás v Šumicích existuje pořád hromada lidí, kteří jsou ochotni obětovat se druhým a pomoci v nouzi. Pokud jste ještě nebyli a myslíte si, že byste se mohli zapojit, tak neváhejte a přijďte 11. listopadu od 6.00 hodin do Uherskohradišťská nemocnice na hematologické oddělení. Prvotní návštěva spočívá pouze v odběru zkumavky krve a vyplnění dotazníku.
Zapojit se do této pomoci může každý zdravý muž či žena ve věku 18 − 35 let a jednou třeba zachránit život těžce nemocnému tím, že daruje nepatrné množství svých zdravých krvetvorných buněk vhodných pro transplantaci.
Neváhejte a pomozte. Stačí tak málo!

Vytvořeno: 6. 11. 2014
Poslední aktualizace: 29. 8. 2017 14:15
Autor: Správce Webu